na nos

Izkušenost : 3338 dni
Splošna uvrstitev : 165.
Zaloga : 99 484 065 ekvusi
Zgodovina lastnikov
flocon
24:00
Energija
28%
Zdravje
100%
Počutje
96%

Spretnosti

Skupaj: 44441.55

Vzdržljivost
3677.8605
7355.72
Hitrost
3549.296
7098.59
Dresura
3802.8765
7605.75
Galop
3716.8905
7433.78
Kas
3820.385
7640.77
Skakanje
3653.468
7306.94
Pasma: BožanskiStarost: 6 let 2 meseca
Vrsta: Jahalni konjVišina: 150 cm
Spol: samecTeža: 471 kg
Dlaka: Božanski Datum rojstva: 18/04/2026
Proizvajalec: na nos Zaslužek: 28 557 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0267
Dirka v kasu 0697
Kros „čez drn in strn“ 0743
Preskakovanje ovir 0450
Dresura 09917
Genetski potencial Skupaj: 784.00
Vzdržljivost163.69  Galop132.65
Hitrost206.74  Kas43.12
Dresura148.18  Skakanje89.61
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
58.74
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
163.7
Hitrost
206.74
206.74
Dresura
148.18
Galop
132.65
Ta konj ima 27 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +17, hitrost: +17, dresura: +17, galop: +17, kas: +17, preskakovanje: +17

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

clochesZaščitni zvoni

hitrost: +6, dresura: +6, preskakovanje: +6

eperonsOstroge

vzdržljivost: +9, hitrost: +9, dresura: +9, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

longeVrv

dresura: +12, galop: +10, kas: +10

brideclassiqueposeidonPozejdonova uzda

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

selleclassiqueposeidonPozejdonovo sedlo

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

cramponsZakovice

dresura: +12

tapisclassiqueposeidonPozejdonova podsedelna odeja

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

bonnetposeidonPozejdonovi naušniki

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

bandeposeidonPozejdonova bandaža polo

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

heracleshorseshoesgalopHerkulova podkev Galopska dirka

hitrost: +10, dresura: +6, galop: +14


Snežinko je eden od vodnih konjev.

Snežinko je sin Slane in Oceana.

Njegove sposobnosti se spreminjajo vsak dan glede na temperaturo:

bolj je mrzlo, močnejši Snežinko postane!

Snežinko ni mogoče prodati.

Oglejte si seznam vseh, ki imajo v lasti Snežinko

Konjeniški klub

Do:
11. november 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije