MamaBeata

Izkušenost : 4244 dni
Splošna uvrstitev : 43.
Zaloga : 66 591 071 ekvus
Zgodovina lastnikov
normal
08:00
Energija
94%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 18596.95

Vzdržljivost
1563.8905
3127.78
Hitrost
1939.92
3879.84
Dresura
1754.0415
3508.08
Galop
334.787
669.57
Kas
2644.2625
5288.52
Skakanje
1061.573
2123.15
Pasma: Francoski kasačStarost: 14 let 10 mesecev
Vrsta: Krilati konj za jezdenjeVišina: 170 cm
Spol: samicaTeža: 483 kg
Dlaka: Pikasto siva Datum rojstva: 01/04/2026
Proizvajalec: MamaBeata Zaslužek: 57 972 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 03030
Dirka v kasu 0603319
Kros „čez drn in strn“ 0027
Preskakovanje ovir 0520
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 14181.08
Vzdržljivost2390.02  Galop777.38
Hitrost2952.07  Kas3760.17
Dresura2681.55  Skakanje1619.89
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Konj je izginil
Samica - mama: licornes SelinaMa1 k 13716 Francoski kasač z Paczyny
Francoski kasač
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
2390.02
2390.02
2390.02
Hitrost
2952.07
2952.07
2952.07
Dresura
2681.55
2681.55
2681.55
Galop
777.381
777.381
Kas
3760.17
3760.17
3760.17
3760.17
Skakanje
1619.89
1619.89
1619.89
Ta kobila ima 1362 zvezdi odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +16, hitrost: +16, dresura: +16, galop: +16, kas: +16, preskakovanje: +16

sangmedusePegaz

vzdržljivost: +3, hitrost: +4, dresura: +4

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

brideclassiqueposeidonPozejdonova uzda

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

selleclassiqueposeidonPozejdonovo sedlo

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

tapisclassiqueposeidonPozejdonova podsedelna odeja

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

bonnetposeidonPozejdonovi naušniki

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

bandeposeidonPozejdonova bandaža polo

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

hauntedtrailridingdiaryZakleti pohodniški dnevnik

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11


Konjeniški klub

Do:
31. oktober 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije