manca24

Izkušenost : 1860 dni
Splošna uvrstitev : 543.
Zaloga : 24 444 953 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Francoski kasač Temno rdečkasto rjava
12:00
Energija
94%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 1510.97

Vzdržljivost
153.784
307.57
Hitrost
117.406
234.81
Dresura
215.4535
430.91
Galop
15.0295
30.06
Kas
145.0295
290.06
Skakanje
108.7845
217.57
Pasma: Francoski kasačStarost: 10 let 4 meseci
Vrsta: Jahalni konjVišina: 160 cm
Spol: samicaTeža: 543 kg
Dlaka: Temno rdečkasto rjava Datum rojstva: 09/03/2026
Proizvajalec: manca24 Zaslužek: 259 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0001
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0382
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 7626.24
Vzdržljivost1236.50  Galop522.74
Hitrost1576.37  Kas1827.20
Dresura1461.41  Skakanje1002.02
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-8.61
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: 20 Biscuit El Mejor
Samica - mama: Regina
Francoski kasač
63.2%
Šetland
19.5%
Hanoveranec
10.4%
KWPN
3.5%
Arabec
3.5%

Ekscelenca

Vzdržljivost
1236.5
1236.5
Hitrost
1576.37
1576.37
Dresura
1461.41
1461.41
Galop
522.745
522.745
Kas
1827.2
1827.2
1827.2
Skakanje
1002.02
1002.02
Ta kobila ima 706 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +13, hitrost: +13, dresura: +13, galop: +13, kas: +13, preskakovanje: +13

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

Ime:
Do:
12. november 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha slama
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije