AninA

Izkušenost : 2771 dan
Splošna uvrstitev : 132.
Zaloga : 8 980 863 ekvusi
Zgodovina lastnikov
14:30
Energija
60%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 22028.21

Vzdržljivost
1908.6895
3817.38
Hitrost
2297.3775
4594.76
Dresura
2275.0115
4550.02
Galop
732.4565
1464.91
Kas
2399.6005
4799.20
Skakanje
1400.9715
2801.94
Pasma: Francoski kasačStarost: 18 let 10 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 169 cm
Spol: samecTeža: 477 kg
Dlaka: Kostanjeva Datum rojstva: 04/03/2026
Proizvajalec: AninA Zaslužek: 34 103 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0121115
Dirka v kasu 013911
Kros „čez drn in strn“ 061012
Preskakovanje ovir 04310
Dresura 0132120
Genetski potencial Skupaj: 16776.69
Vzdržljivost2912.62  Galop1162.74
Hitrost3492.88  Kas3599.54
Dresura3473.09  Skakanje2135.82
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
2912.62
2912.62
2912.62
Hitrost
3492.88
3492.88
3492.88
3492.88
Dresura
3473.09
3473.09
3473.09
3473.09
Galop
1162.74
1162.74
Kas
3599.54
3599.54
3599.54
3599.54
Skakanje
2135.82
2135.82
2135.82
Ta konj ima 1621 zvezdo odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +16, hitrost: +16, dresura: +16, galop: +16, kas: +16, preskakovanje: +16

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

longeVrv

dresura: +12, galop: +10, kas: +10

espritnomadePohodnikov duh

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

tapis3xtriomphalPodsedelnica 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

bonnet3xtriomphalNaušniki 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

bande3xtriomphalBandaža polo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

packtriomphalZmagovalni paket

vzdržljivost: +8, hitrost: +8, dresura: +8, galop: +8, kas: +8, preskakovanje: +8

heracleshorseshoescrossHerkulova podkev Jahanje „čez drn in strn“

vzdržljivost: +14, dresura: +10, preskakovanje: +6


Konjeniški klub

Do:
10. december 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica western sedlo 3*** western uzda 3*** western podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije