Bubika

Izkušenost : 1551 dan
Splošna uvrstitev : 46.
Zaloga : 2 690 079 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Lipicanec Rdečkasto rjava
17:45
Energija
52%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 8779.90

Vzdržljivost
543.784
1087.57
Hitrost
1431.607
2863.21
Dresura
814.1405
1628.28
Galop
1102.8525
2205.70
Kas
393.185
786.37
Skakanje
104.3825
208.76
Pasma: LipicanecStarost: 4 leta
Vrsta: Jahalni konjVišina: 167 cm
Spol: samicaTeža: 485 kg
Dlaka: Rdečkasto rjava Datum rojstva: 27/02/2026
Proizvajalec: Bubika

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 17949.63
Vzdržljivost2826.85  Galop3197.01
Hitrost4155.81  Kas2036.70
Dresura4757.97  Skakanje975.29
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-55.44
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
2826.85
2826.85
2826.85
Hitrost
4155.81
4155.81
4155.81
4155.81
Dresura
4757.97
4757.97
4757.97
4757.97
4757.97
Galop
3197.01
3197.01
3197.01
3197.01
Kas
2036.7
2036.7
2036.7
Skakanje
975.294
975.294
Ta kobila ima 1737 zvezd odličnosti.

Ta kobila nima bonusov.


Konjeniški klub

17949.63 še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije

17949.63 je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo