torero

Izkušenost : 4568 dni
Splošna uvrstitev : 9.
Zaloga : 13 435 142 ekvusa
Zgodovina lastnikov

Modri zmaj

compagnondragon2
06:00
Energija
94%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 26850.54

Vzdržljivost
2522.0965
5044.19
Hitrost
2823.0425
5646.09
Dresura
3819.607
7639.21
Galop
1380.8535
2761.71
Kas
626.4475
1252.89
Skakanje
2253.2245
4506.45
Pasma: Polnokrvni španski konjStarost: 39 let 9 mesecev
Vrsta: Krilati konj za jezdenjeVišina: 164 cm
Spol: kastratTeža: 509 kg
Dlaka: Laneno temno kostanjeva Datum rojstva: 18/02/2026
Proizvajalec: torero Zaslužek: 349 625 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Jahanje okrog sodov 0374133
Cutting 0675717
Trail class 0388442
Reining 021377
Western pleasure 08515229
droite
Genetski potencial Skupaj: 20317.40
Vzdržljivost3840.55  Galop2325.92
Hitrost4239.27  Kas1109.03
Dresura5372.32  Skakanje3430.31
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
3840.55
3840.55
3840.55
3840.55
Hitrost
4239.27
4239.27
4239.27
4239.27
Dresura
5372.32
5372.32
5372.32
5372.32
5372.32
Galop
2325.92
2325.92
2325.92
Kas
1109.03
1109.03
Skakanje
3430.31
3430.31
3430.31
3430.31
Ta konj ima 1975 zvezd odličnosti.

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

sangmedusePegaz

vzdržljivost: +3, hitrost: +4, dresura: +4

pommeorZlato jabolko

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

maleSkopljenec

vzdržljivost: +8, hitrost: +8, dresura: +4

clochesZaščitni zvoni

hitrost: +6, dresura: +6, preskakovanje: +6

eperonsOstroge

vzdržljivost: +9, hitrost: +9, dresura: +9, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

falabellaFalabella

vzdržljivost: +8, dresura: +7, kas: +9

longeVrv

dresura: +12, galop: +10, kas: +10

bridewesternposeidonPozejdonova uzda

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

sellewesternposeidonPozejdonovo sedlo

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

cramponsZakovice

dresura: +12

tapiswesternposeidonPozejdonova podsedelna odeja

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

bonnetposeidonPozejdonovi naušniki

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

bandeposeidonPozejdonova bandaža polo

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

heracleshorseshoesdressageHerkulova podkev Dresura

dresura: +17, galop: +5, kas: +8


Grand Prix

februar 2026
coupewestern10

Konjeniški klub

Sophus še ni registriran v konjeniškem centru.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationwesternTa konj je specializiran za western jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Sophus je skopljen in ne more imeti potomcev.
reproductionOploditve: 4
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo