moni.1

Izkušenost : 4806 dni
Splošna uvrstitev : 117.
Zaloga : 126 570 316 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Polnokrvni španski konj Pikasto siva
08:45
Energija
100%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 3387.62

Vzdržljivost
268.4815
536.96
Hitrost
316.587
633.17
Dresura
520.421
1040.84
Galop
217.0585
434.12
Kas
101.293
202.59
Skakanje
269.9665
539.93
Pasma: Polnokrvni španski konjStarost: 3 leta 4 meseci
Vrsta: Jahalni konjVišina: 165 cm
Spol: samecTeža: 495 kg
Dlaka: Pikasto siva Datum rojstva: 09/02/2026
Proizvajalec: moni.1 Zaslužek: 2 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0001
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 15748.86
Vzdržljivost2976.23  Galop1799.63
Hitrost3289.52  Kas861.68
Dresura4157.60  Skakanje2664.18
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-72.98
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: HE.15794.14
Samica - mama: HE.Pi.siva.15746.75
Polnokrvni španski konj
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
2976.23
2976.23
2976.23
Hitrost
3289.52
3289.52
3289.52
3289.52
Dresura
4157.61
4157.61
4157.61
4157.61
Galop
1799.63
1799.63
1799.63
Kas
861.688
861.688
Skakanje
2664.18
2664.18
2664.18
Ta konj ima 1517 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +17, hitrost: +17, dresura: +17, galop: +17, kas: +17, preskakovanje: +17

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

Ime:
Do:
17. december 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije