ZvezdicaZaspanka

Izkušenost : 403 dni
Splošna uvrstitev : 85.
Zaloga : 1 780 576 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Francoski kasač Češnjevo rdečkasto rjava
22:30
Energija
45%
Zdravje
100%
Počutje
91%

Spretnosti

Skupaj: 15463.45

Vzdržljivost
1268.606
2537.21
Hitrost
1621.6375
3243.28
Dresura
1468.4695
2936.94
Galop
426.965
853.93
Kas
2054.667
4109.33
Skakanje
891.38
1782.76
Pasma: Francoski kasačStarost: 11 let
Vrsta: Jahalni konjVišina: 169 cm
Spol: samecTeža: 482 kg
Dlaka: Češnjevo rdečkasto rjava Datum rojstva: 16/02/2026
Proizvajalec: ZvezdicaZaspanka Zaslužek: 1 976 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 01021
Dirka v kasu 0332
Kros „čez drn in strn“ 0124
Preskakovanje ovir 0412
Dresura 01000
Genetski potencial Skupaj: 12857.04
Vzdržljivost2171.59  Galop699.77
Hitrost2679.43  Kas3409.31
Dresura2426.98  Skakanje1469.95
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
99.15
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Zane* from the stardust
Samica - mama: Mariella* from the stardust
Francoski kasač
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
2171.59
2171.59
2171.59
Hitrost
2679.43
2679.43
2679.43
Dresura
2426.98
2426.98
2426.98
Galop
699.779
699.779
Kas
3409.31
3409.31
3409.31
3409.31
Skakanje
1469.95
1469.95
Ta konj ima 1227 zvezd odličnosti.

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

Bebek* še ni registriran v konjeniškem centru.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije