Berni345

Izkušenost : 2239 dni
Splošna uvrstitev : 97.
Zaloga : 12 617 908 ekvusi
Zgodovina lastnikov

Lepa burnica

compagnonpinatamagnificentfrigatebird

Rozete

flocon
18:00
Energija
49%
Zdravje
100%
Počutje
91%

Spretnosti

Skupaj: 27237.79

Vzdržljivost
2225.286
4450.57
Hitrost
2184.182
4368.36
Dresura
2340.2315
4680.46
Galop
2276.61
4553.22
Kas
2344.297
4688.59
Skakanje
2248.288
4496.58
Pasma: BožanskiStarost: 14 let 2 meseca
Vrsta: Jahalni konjVišina: 155 cm
Spol: samecTeža: 470 kg
Dlaka: Božanski Datum rojstva: 08/02/2026
Proizvajalec: Berni345 Zaslužek: 78 369 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0141211
Dirka v kasu 1122317
Kros „čez drn in strn“ 0101417
Preskakovanje ovir 09914
Dresura 071021
Genetski potencial Skupaj: 784.00
Vzdržljivost163.69  Galop132.65
Hitrost206.74  Kas43.12
Dresura148.18  Skakanje89.61
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: soleildivin Ocean the high court
Samica - mama: soleildivin Slana the high court

Ekscelenca

Vzdržljivost
163.7
Hitrost
206.74
206.74
Dresura
148.18
Galop
132.65
Ta konj ima 27 zvezd odličnosti.

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

brideclassiqueposeidonPozejdonova uzda

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

selleclassiqueposeidonPozejdonovo sedlo

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

tapisclassiqueposeidonPozejdonova podsedelna odeja

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

bonnetposeidonPozejdonovi naušniki

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

bandeposeidonPozejdonova bandaža polo

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

compagnonpinatamagnificentfrigatebirdLepa burnica

hitrost: +7


Snežinko je eden od vodnih konjev.

Snežinko je sin Slane in Oceana.

Njegove sposobnosti se spreminjajo vsak dan glede na temperaturo:

bolj je mrzlo, močnejši Snežinko postane!

Snežinko ni mogoče prodati.

Oglejte si seznam vseh, ki imajo v lasti Snežinko

Konjeniški klub

Snežinko še ni registriran v konjeniškem centru.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije