Diana

Izkušenost : 360 dni
Splošna uvrstitev : 341.
Zaloga : 791 020 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček KWPN Češnjevo rdečkasto rjava
22:30
Energija
22%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 49.20

Vzdržljivost
4.1
8.20
Hitrost
4.1
8.20
Dresura
4.1
8.20
Galop
4.1
8.20
Kas
4.1
8.20
Skakanje
4.1
8.20
Pasma: KWPNStarost: 1 leto 2 meseca
Vrsta: Jahalni konjVišina: 146 cm
Spol: samicaTeža: 254 kg
Dlaka: Češnjevo rdečkasto rjava Datum rojstva: 23/01/2026
Proizvajalec: Bexic

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 9258.38
Vzdržljivost1426.29  Galop928.84
Hitrost1910.63  Kas1383.78
Dresura2140.75  Skakanje1468.08
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-96.81
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Stewart Family business
Samica - mama: Evelin Family business
KWPN
42.4%
Francoski kasač
24.2%
Polnokrvni španski konj
24.0%
Šetland
7.7%
Fjord
1.6%

Ekscelenca

Vzdržljivost
1426.29
1426.29
Hitrost
1910.63
1910.63
1910.63
Dresura
2140.75
2140.75
2140.75
Galop
928.846
928.846
Kas
1383.78
1383.78
Skakanje
1468.08
1468.08
Ta kobila ima 869 zvezd odličnosti.

Ta kobila nima bonusov.


Konjeniški klub

Viviana še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

pictoalertViviana bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je stara samo 1 leto 2 meseca!

Razmnoževanje

pictoalertViviana bo lahko imel potomce pri 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je stara samo 1 leto 2 meseca!

Informacije