manca24

Izkušenost : 1860 dni
Splošna uvrstitev : 543.
Zaloga : 24 444 953 ekvusi
Zgodovina lastnikov

Plišasti samorog

compagnonpeluchelicorne
glaedeligjul
10:30
Energija
100%
Zdravje
85%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 11470.00

Vzdržljivost
975
1950.00
Hitrost
925
1850.00
Dresura
910
1820.00
Galop
995
1990.00
Kas
970
1940.00
Skakanje
960
1920.00
Pasma: BožanskiStarost: 1684 leta 4 meseci
Vrsta: Vprežni konjVišina: 157 cm
Spol: samecTeža: 929 kg
Dlaka: Božanski Datum rojstva: 19/12/2025
Proizvajalec: manca24

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

kamen modrosti

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 11470.00
Vzdržljivost1950.00  Galop1990.00
Hitrost1850.00  Kas1940.00
Dresura1820.00  Skakanje1920.00
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
60.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Uranos
Samica - mama: Gaia

Ekscelenca

Vzdržljivost
1950
1950
1950
Hitrost
1850
1850
1850
Dresura
1820
1820
1820
Galop
1990
1990
1990
Kas
1940
1940
1940
Skakanje
1920
1920
1920
Ta konj ima 1093 zvezde odličnosti.

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

compagnonpeluchelicornePlišasti samorog

vzdržljivost: +6


Glædelig Jul je eden od božičnih konjev

25. dne v mesecu gumb za božanje postane gumb za darilo.

Kliknite nanj in pridobite:

Glædelig Jul ni mogoče prodati.

Njegove sposobnosti lahko povečate z uporabo svojih bonov.

Oglejte si seznam vseh, ki imajo v lasti Glædelig Jul

Konjeniški klub

Glædelig Jul še ni registriran v konjeniškem centru.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije

Glædelig Jul ni mogoče ploditi.
arbreDružinsko drevo