Marusa.P

Izkušenost : 1062 dni
Splošna uvrstitev : 210.
Zaloga : 30 544 839 ekvusi
Zgodovina lastnikov

Pinata Kratkorepi grmičarski kenguru

compagnonpinataquokka
normal
20:30
Energija
77%
Zdravje
68%
Počutje
88%

Spretnosti

Skupaj: 6996.64

Vzdržljivost
438.038
876.08
Hitrost
703.3185
1406.64
Dresura
1378.0235
2756.05
Galop
195.664
391.33
Kas
435.449
870.90
Skakanje
347.827
695.65
Pasma: Francoski kasačStarost: 29 let 4 meseci
Vrsta: Jahalni konjVišina: 167 cm
Spol: samicaTeža: 482 kg
Dlaka: Češnjevo rdečkasto rjava Datum rojstva: 20/12/2025
Proizvajalec: Marusa.P Zaslužek: 33 240 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Jahanje okrog sodov 0065
Cutting 01103116
Trail class 0000
Reining 020121371
Western pleasure 03924
Genetski potencial Skupaj: 13024.59
Vzdržljivost2310.81  Galop1039.32
Hitrost2714.79  Kas2297.61
Dresura2872.93  Skakanje1789.13
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
54.99
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: 14608.30 Iz Vrbljen
Samica - mama: septmers Bjuti El Mejor
Francoski kasač
65.3%
Polnokrvni španski konj
34.7%

Ekscelenca

Vzdržljivost
2310.81
2310.81
2310.81
Hitrost
2714.79
2714.79
2714.79
Dresura
2872.93
2872.93
2872.93
Galop
1039.32
1039.32
Kas
2297.61
2297.61
2297.61
Skakanje
1789.13
1789.13
1789.13
Ta kobila ima 1245 zvezd odličnosti.

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

sellewestern3xWestern sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

bridewestern3xWestern uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

falabellaFalabella

vzdržljivost: +7, dresura: +8, galop: +9

tapiswestern1xWestern podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

coatsbundlewitchČarovniški napoj

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

compagnonpinataquokkaPinata Kratkorepi grmičarski kenguru

vzdržljivost: +4


Konjeniški klub

Zura še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationwesternTa kobila je specializirana za western jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Naslednje parjenje 30 let
reproductionOploditve: 1
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo