torero

Izkušenost : 4577 dni
Splošna uvrstitev : 9.
Zaloga : 14 276 409 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Krilati konj za jezdenje Polnokrvni španski konj Temno rdečkasto rjava
11:00
Energija
71%
Zdravje
43%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 21792.50

Vzdržljivost
2245.4065
4490.81
Hitrost
2497.95
4995.90
Dresura
3412.264
6824.53
Galop
531.839
1063.68
Kas
204.9685
409.94
Skakanje
2003.8235
4007.65
Pasma: Polnokrvni španski konjStarost: 29 let 2 meseca
Vrsta: Krilati konj za jezdenjeVišina: 163 cm
Spol: samicaTeža: 492 kg
Dlaka: Temno rdečkasto rjava Datum rojstva: 14/12/2025
Proizvajalec: torero Zaslužek: 10 387 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 02030
Dirka v kasu 02555
Kros „čez drn in strn“ 073620
Preskakovanje ovir 0172712
Dresura 0000
droite
Genetski potencial Skupaj: 19853.92
Vzdržljivost3752.75  Galop2271.84
Hitrost4144.05  Kas1083.47
Dresura5250.23  Skakanje3351.58
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
3752.75
3752.75
3752.75
3752.75
Hitrost
4144.05
4144.05
4144.05
4144.05
Dresura
5250.23
5250.23
5250.23
5250.23
5250.23
Galop
2271.84
2271.84
2271.84
Kas
1083.47
1083.47
Skakanje
3351.58
3351.58
3351.58
3351.58
Ta kobila ima 1930 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +29, hitrost: +29, dresura: +29, galop: +29, kas: +29, preskakovanje: +29

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

sangmedusePegaz

vzdržljivost: +3, hitrost: +4, dresura: +4

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

clochesZaščitni zvoni

hitrost: +6, dresura: +6, preskakovanje: +6

eperonsOstroge

vzdržljivost: +9, hitrost: +9, dresura: +9, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

longeVrv

dresura: +12, galop: +10, kas: +10

cramponsZakovice

dresura: +12

bucephaleBukefal

dresura: +3

tapis3xnoel1Podsedelnica 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

bonnet3xnoel1Naušniki 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

bande3xnoel1Bandaža polo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

packxmasgear1Božični paket opreme

vzdržljivost: +8, hitrost: +8, dresura: +8, galop: +8, kas: +8, preskakovanje: +8

tailbraid2Pleten rep

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2


Konjeniški klub

Do:
15. november 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije