astudz

Izkušenost : 584 dni
Splošna uvrstitev : 50.
Zaloga : 18 406 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Lipicanec Rdečkasto rjava
09:00
Energija
100%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 889.41

Vzdržljivost
70.259
140.52
Hitrost
103.311
206.62
Dresura
117.3715
234.74
Galop
79.232
158.46
Kas
50.225
100.45
Skakanje
24.305
48.61
Pasma: LipicanecStarost: 8 let 6 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 166 cm
Spol: samecTeža: 483 kg
Dlaka: Rdečkasto rjava Datum rojstva: 22/08/2026
Proizvajalec: astudz

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 9642.14
Vzdržljivost1523.37  Galop1717.91
Hitrost2240.01  Kas1088.99
Dresura2544.87  Skakanje526.98
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-37.31
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
1523.37
1523.37
Hitrost
2240.01
2240.01
2240.01
Dresura
2544.87
2544.87
2544.87
Galop
1717.91
1717.91
1717.91
Kas
1088.99
1088.99
Skakanje
526.986
526.986
Ta konj ima 907 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +34, hitrost: +34, dresura: +34, galop: +34, kas: +34, preskakovanje: +34


Konjeniški klub

Do:
28. oktober 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije

m je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo