JOLANTA64

Izkušenost : 3638 dni
Splošna uvrstitev : 55.
Zaloga : 2 613 350 ekvusi
Zgodovina lastnikov

Pinata Vanilja

compagnonpinatavanilla
normal
11:45
Energija
100%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 15197.03

Vzdržljivost
906.622
1813.24
Hitrost
1733.161
3466.32
Dresura
1514.787
3029.57
Galop
441.436
882.87
Kas
2144.07
4288.14
Skakanje
858.438
1716.88
Pasma: Francoski kasačStarost: 10 let
Vrsta: Jahalni konjVišina: 170 cm
Spol: samecTeža: 489 kg
Dlaka: Kostanjeva Datum rojstva: 28/11/2025
Proizvajalec: JOLANTA64 Zaslužek: 3 507 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 01841
Dirka v kasu 0024
Kros „čez drn in strn“ 0001
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0312
Genetski potencial Skupaj: 15511.27
Vzdržljivost2611.75  Galop847.25
Hitrost3229.68  Kas4112.08
Dresura2930.99  Skakanje1779.51
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
97.09
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
2611.75
2611.75
2611.75
Hitrost
3229.68
3229.68
3229.68
3229.68
Dresura
2930.99
2930.99
2930.99
Galop
847.259
847.259
Kas
4112.08
4112.08
4112.08
4112.08
Skakanje
1779.51
1779.51
1779.51
Ta konj ima 1494 zvezde odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +17, hitrost: +17, dresura: +17, galop: +17, kas: +17, preskakovanje: +17

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

clochesZaščitni zvoni

hitrost: +6, dresura: +6, preskakovanje: +6

eperonsOstroge

vzdržljivost: +9, hitrost: +9, dresura: +9, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

brideclassiqueposeidonPozejdonova uzda

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

selleclassiqueposeidonPozejdonovo sedlo

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

tapisclassiqueposeidonPozejdonova podsedelna odeja

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

bonnetposeidonPozejdonovi naušniki

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

bandeposeidonPozejdonova bandaža polo

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

pommevintageStarinsko jabolko

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

compagnonpinatavanillaPinata Vanilja

preskakovanje: +7


Konjeniški klub

Do:
2. november 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije