Čmrljčič

Izkušenost : 490 dni
Splošna uvrstitev : 320.
Zaloga : 2 251 654 ekvusi
Zgodovina lastnikov

Vladar Mrazek

compagnonemperorpenguin
24:00
Energija
35%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 13529.06

Vzdržljivost
1139.04
2278.08
Hitrost
1416.6035
2833.21
Dresura
1271.4435
2542.89
Galop
369.8695
739.74
Kas
1798.874
3597.75
Skakanje
768.7005
1537.40
Pasma: Francoski kasačStarost: 28 let 2 meseca
Vrsta: Jahalni konjVišina: 170 cm
Spol: samecTeža: 484 kg
Dlaka: Laneno kostanjeva Datum rojstva: 11/12/2025
Proizvajalec: Čmrljčič Zaslužek: 164 378 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 03117
Dirka v kasu 00717
Kros „čez drn in strn“ 0025
Preskakovanje ovir 0042
Dresura 0514
Genetski potencial Skupaj: 12007.65
Vzdržljivost2031.73  Galop657.72
Hitrost2500.09  Kas3180.93
Dresura2268.94  Skakanje1368.23
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
70.12
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
2031.73
2031.73
2031.73
Hitrost
2500.09
2500.09
2500.09
Dresura
2268.94
2268.94
2268.94
Galop
657.725
657.725
Kas
3180.93
3180.93
3180.93
3180.93
Skakanje
1368.23
1368.23
Ta konj ima 1144 zvezde odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +17, hitrost: +17, dresura: +17, galop: +17, kas: +17, preskakovanje: +17

pommeorZlato jabolko

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

tapisclassique2xvertblancKlasična podsedelna odeja 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bonnet2xvertbleuNaušniki 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bande2xvertBandaža polo 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bonuscouleurBarva

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

compagnonemperorpenguinVladar Mrazek

kas: +15

heracleshorseshoestrotHerkulova podkev Kasaška dirka

hitrost: +10, dresura: +6, kas: +14


Konjeniški klub

Ime:
Do:
14. januar 2027
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije