Lucy

Izkušenost : 27 dni
Splošna uvrstitev : 932.
Zaloga : 15 152 ekvusa
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Lipicanec Svetlo siva
18:00
Energija
44%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 650.38

Vzdržljivost
44.9935
89.99
Hitrost
69.3695
138.74
Dresura
94.7515
189.50
Galop
60.044
120.09
Kas
36.1625
72.33
Skakanje
19.869
39.74
Pasma: LipicanecStarost: 10 let 6 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 155 cm
Spol: samecTeža: 448 kg
Dlaka: Svetlo siva Datum rojstva: 30/10/2025
Proizvajalec: Lucy Zaslužek: 271 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0011
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0020
Preskakovanje ovir 0020
Dresura 0012
Genetski potencial Skupaj: 784.00
Vzdržljivost124.03  Galop139.55
Hitrost180.95  Kas89.61
Dresura206.74  Skakanje43.12
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
37.97
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Uranos
Samica - mama: Gaia
Lipicanec
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
124.03
Hitrost
180.95
Dresura
206.74
206.74
Galop
139.55
Ta konj ima 27 zvezd odličnosti.

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

Atlas še ni registriran v konjeniškem centru.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije