zebrica

Izkušenost : 4420 dni
Splošna uvrstitev : 67.
Zaloga : 15 637 216 ekvusi
Zgodovina lastnikov
15:15
Energija
17%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 305.79

Vzdržljivost
16.471
32.94
Hitrost
17.0125
34.02
Dresura
26.7175
53.44
Galop
64.972
129.94
Kas
13.1365
26.27
Skakanje
14.5855
29.17
Pasma: Konj Ban'eiStarost: 6 let 10 mesecev
Vrsta: Vprežni samorogVišina: 153 cm
Spol: samicaTeža: 683 kg
Dlaka: Rdečkasto rjava Datum rojstva: 18/10/2025
Proizvajalec: zebrica

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

zlato jabolkopalica plodnostihestijino darilo

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 1151.00
Vzdržljivost230.20  Galop207.18
Hitrost241.71  Kas195.67
Dresura149.63  Skakanje126.61
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-38.33
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Uranos
Samica - mama: Gaia
Konj Ban'ei
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
230.2
230.2
Hitrost
241.71
241.71
Dresura
149.63
Galop
207.18
207.18
Kas
195.67
195.67
Skakanje
126.61
Ta kobila ima 58 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +12, hitrost: +12, dresura: +12, galop: +12, kas: +12, preskakovanje: +12

corneSamorog

dresura: +15

pommeorZlato jabolko

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4


Samorogi so edinstvene živali z rogom na čelu. Ta rog jim prinaša + 15 bonus v dresuri.

Razmnožujejo se na poseben način:

  • oba starša morata biti samoroga iste vrste,
  • na voljo mora biti 1 paritvena seja,
tako obstaja verjetnost 2 proti 5, da dobite žrebe samoroga.

Ko ista kobila samoroga 5-krat skoti žrebea, ne da bi skotila žrebe samoroga, je 6. zajamčeno žrebe samorog.

Če ste parili kobilo samoroga, morate počakati 10 ur v realnem času, preden jo lahko znova parite ali preden lahko oplodite potencialno žrebico.
Vprežni samorogi se lahko v svojem življenju parijo do 3-krat.

Konjeniški klub

Ime:
Do:
19. oktober 2026
Boks:
boks 1* slama
Prednosti:
krma oves klasična podsedelna odeja 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Brejost

chevalOd: 4 meseci
maleSamec - oče: Bolton • Dauntless •

Informacije

reproductionOploditve: 3 / 3
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo