Bubika

Izkušenost : 1551 dan
Splošna uvrstitev : 46.
Zaloga : 2 690 079 ekvusi
Zgodovina lastnikov
16:15
Energija
24%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 9923.00

Vzdržljivost
1003.185
2006.37
Hitrost
1360.821
2721.64
Dresura
1684.2955
3368.59
Galop
309.958
619.92
Kas
147.474
294.95
Skakanje
455.765
911.53
Pasma: Polnokrvni španski konjStarost: 5 let 10 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 163 cm
Spol: samicaTeža: 485 kg
Dlaka: Cremello Datum rojstva: 12/10/2025
Proizvajalec: Bubika

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

hipnosova odejapohodnikov duh

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 14084.97
Vzdržljivost2660.98  Galop1610.17
Hitrost2941.98  Kas771.65
Dresura3720.15  Skakanje2380.03
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-15.53
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: community pšk « * HaveFun * »
Samica - mama: 20 ~ ~
Polnokrvni španski konj
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
2660.98
2660.98
2660.98
Hitrost
2941.98
2941.98
2941.98
Dresura
3720.15
3720.15
3720.15
3720.15
Galop
1610.17
1610.17
1610.17
Kas
771.659
771.659
Skakanje
2380.03
2380.03
2380.03
Ta kobila ima 1354 zvezde odličnosti.

espritnomadePohodnikov duh

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11


Konjeniški klub

Pionir še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije