LUKE

Izkušenost : 3536 dni
Splošna uvrstitev : 20.
Zaloga : 7 887 201 ekvus
Zgodovina lastnikov

Cyan-id

compagnoncyanid
sushi
10:30
Energija
100%
Zdravje
35%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 7950.00

Vzdržljivost
710
1420.00
Hitrost
600
1200.00
Dresura
630
1260.00
Galop
685
1370.00
Kas
705
1410.00
Skakanje
645
1290.00
Pasma: BožanskiStarost: 2692 leti 8 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 170 cm
Spol: samecTeža: 346 kg
Dlaka: Božanski Datum rojstva: 09/10/2025
Proizvajalec: LUKE Zaslužek: 583 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 7950.00
Vzdržljivost1420.00  Galop1370.00
Hitrost1200.00  Kas1410.00
Dresura1260.00  Skakanje1290.00
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
60.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Uranos
Samica - mama: Gaia

Ekscelenca

Vzdržljivost
1420
1420
Hitrost
1200
1200
Dresura
1260
1260
Galop
1370
1370
Kas
1410
1410
Skakanje
1290
1290
Ta konj ima 741 zvezdo odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +15, hitrost: +15, dresura: +15, galop: +15, kas: +15, preskakovanje: +15

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

compagnoncyanidCyan-id

kas: +9


Suši je eden od japonskih konjev.

Vsak dan, ko se zbudi, vam bo podaril Omikuje.

Izberite enega in osvojite nagrado izmed:

Suši ni mogoče prodati.

Njegove sposobnosti lahko povečate z uporabo svojih bonov.

Oglejte si seznam vseh, ki imajo v lasti Suši

Konjeniški klub

Do:
26. oktober 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Suši ni mogoče ploditi.
arbreDružinsko drevo