Ansaj75

Izkušenost : 469 dni
Splošna uvrstitev : 231.
Zaloga : 1 714 515 ekvusi
Zgodovina lastnikov

Pinata Bilbi

compagnonpinatabilby
Jahalni konj Francoski kasač Pikasto siva
08:00
Energija
94%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 10979.79

Vzdržljivost
885.2585
1770.52
Hitrost
1175.661
2351.32
Dresura
1056.388
2112.78
Galop
262.6375
525.27
Kas
1469.9515
2939.90
Skakanje
639.9965
1279.99
Pasma: Francoski kasačStarost: 14 let
Vrsta: Jahalni konjVišina: 169 cm
Spol: samicaTeža: 493 kg
Dlaka: Pikasto siva Datum rojstva: 14/10/2025
Proizvajalec: Ansaj75 Zaslužek: 3 448 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0122
Dirka v kasu 0046
Kros „čez drn in strn“ 0233
Preskakovanje ovir 0637
Dresura 0201
Genetski potencial Skupaj: 11140.28
Vzdržljivost1881.05  Galop611.30
Hitrost2320.98  Kas2950.95
Dresura2104.79  Skakanje1271.21
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
72.64
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
1881.05
1881.05
1881.05
Hitrost
2320.98
2320.98
2320.98
Dresura
2104.79
2104.79
2104.79
Galop
611.301
611.301
Kas
2950.95
2950.95
2950.95
Skakanje
1271.21
1271.21
Ta kobila ima 1059 zvezd odličnosti.

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

eperonsOstroge

vzdržljivost: +9, hitrost: +9, dresura: +9, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

tapisclassique2xbleuKlasična podsedelna odeja 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bonnet2xvioletblancNaušniki 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bande2xvioletBandaža polo 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

clippingStriženje po meri

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2


Konjeniški klub

Irena še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Naslednje parjenje 14 let 8 mesecev
reproductionOploditve: 6
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo