PelikanSLO

Izkušenost : 225 dni
Splošna uvrstitev : 429.
Zaloga : 128 138 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Francoski kasač Temno rdečkasto rjava
08:00
Energija
94%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 405.47

Vzdržljivost
34.136
68.27
Hitrost
40.9075
81.81
Dresura
37.614
75.23
Galop
14.4735
28.95
Kas
50.933
101.87
Skakanje
24.6715
49.34
Pasma: Francoski kasačStarost: 1 leto 6 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 163 cm
Spol: samecTeža: 317 kg
Dlaka: Temno rdečkasto rjava Datum rojstva: 19/10/2025
Proizvajalec: specialni rakun

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 15028.14
Vzdržljivost2534.86  Galop824.20
Hitrost3123.99  Kas3996.21
Dresura2837.44  Skakanje1711.43
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-95.35
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
2534.86
2534.86
2534.86
Hitrost
3123.99
3123.99
3123.99
3123.99
Dresura
2837.44
2837.44
2837.44
Galop
824.209
824.209
Kas
3996.21
3996.21
3996.21
3996.21
Skakanje
1711.43
1711.43
1711.43
Ta konj ima 1446 zvezd odličnosti.

Ta konj nima bonusov.


Konjeniški klub

Negroni še ni registriran v konjeniškem centru.

Trening

pictoalertNegroni bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je star samo 1 leto 6 mesecev!

Razmnoževanje

pictoalertNegroni se bo lahko paril pri starosti: 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je star samo 1 leto 6 mesecev!

Informacije