Alexsis

Izkušenost : 3678 dni
Splošna uvrstitev : 77.
Zaloga : 17 493 990 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Francoski kasač Temno kostanjeva
22:30
Energija
60%
Zdravje
100%
Počutje
91%

Spretnosti

Skupaj: 8275.83

Vzdržljivost
547.78
1095.56
Hitrost
956.081
1912.16
Dresura
951.7725
1903.55
Galop
281.09
562.18
Kas
967.4665
1934.93
Skakanje
433.726
867.45
Pasma: Francoski kasačStarost: 4 leta 4 meseci
Vrsta: Jahalni konjVišina: 170 cm
Spol: samicaTeža: 482 kg
Dlaka: Temno kostanjeva Datum rojstva: 05/09/2025
Proizvajalec: Alexsis Zaslužek: 863 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0386
Dirka v kasu 0020
Kros „čez drn in strn“ 0101
Preskakovanje ovir 0001
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 15261.45
Vzdržljivost2573.57  Galop838.60
Hitrost3178.48  Kas4055.82
Dresura2875.76  Skakanje1739.22
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-55.92
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Canvas The peculiar
Samica - mama: Peau de Soie The peculiar
Francoski kasač
99.0%
Tennessee Walker
1.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
2573.57
2573.57
2573.57
Hitrost
3178.48
3178.48
3178.48
3178.48
Dresura
2875.76
2875.76
2875.76
Galop
838.603
838.603
Kas
4055.82
4055.82
4055.82
4055.82
Skakanje
1739.22
1739.22
1739.22
Ta kobila ima 1468 zvezd odličnosti.

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

falabellaFalabella

hitrost: +8, dresura: +7, galop: +9

tapisclassique2xblancrougeKlasična podsedelna odeja 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bonnet2xrougeblancNaušniki 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bande2xrougeBandaža polo 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bonuscouleurBarva

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2


Konjeniški klub

Charmeuse še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije