Diana

Izkušenost : 360 dni
Splošna uvrstitev : 341.
Zaloga : 791 520 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Modra
20:30
Energija
22%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 2489.03

Vzdržljivost
228.579
457.16
Hitrost
259.9215
519.84
Dresura
285.4695
570.94
Galop
132.8155
265.63
Kas
136.9675
273.94
Skakanje
200.762
401.52
Pasma: Polnokrvni španski konjStarost: 6 let 4 meseci
Vrsta: Jahalni konjVišina: 163 cm
Spol: samicaTeža: 468 kg
Dlaka: Češnjevo rdečkasto rjava Datum rojstva: 12/08/2025
Proizvajalec: Diana

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 6557.26
Vzdržljivost1215.66  Galop671.79
Hitrost1370.36  Kas650.67
Dresura1619.85  Skakanje1028.92
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-37.60
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Samodejen nakup
Samica - mama: Ellen _supernatural_
Polnokrvni španski konj
75.0%
Francoski kasač
17.2%
Gypsy Vanner
3.1%
Arabec
3.1%
Lipicanec
1.6%

Ekscelenca

Vzdržljivost
1215.66
1215.66
Hitrost
1370.36
1370.36
Dresura
1619.85
1619.85
1619.85
Galop
671.796
671.796
Kas
650.677
650.677
Skakanje
1028.92
1028.92
Ta kobila ima 599 zvezd odličnosti.

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

iriscoatblueIrisina dlaka

vzdržljivost: +5, hitrost: +5, dresura: +5, galop: +5, kas: +5, preskakovanje: +5


Konjeniški klub

Athena še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Naslednje parjenje 7 let 2 meseca
reproductionOploditve: 2
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo