ZvezdicaZaspanka

Izkušenost : 403 dni
Splošna uvrstitev : 85.
Zaloga : 1 776 562 ekvusa
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj KWPN Pikasto siva
19:00
Energija
36%
Zdravje
100%
Počutje
97%

Spretnosti

Skupaj: 878.31

Vzdržljivost
25.5485
51.10
Hitrost
83.401
166.80
Dresura
115.134
230.27
Galop
66.484
132.97
Kas
47.6075
95.22
Skakanje
100.979
201.96
Pasma: KWPNStarost: 54 let 8 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 154 cm
Spol: samecTeža: 500 kg
Dlaka: Pikasto siva Datum rojstva: 06/07/2025
Proizvajalec: ZvezdicaZaspanka Zaslužek: 22 069 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 001568
Dirka v kasu 04137141
Kros „čez drn in strn“ 03114155
Preskakovanje ovir 0412467
Dresura 065139
Genetski potencial Skupaj: 784.00
Vzdržljivost42.56  Galop123.17
Hitrost156.80  Kas85.22
Dresura201.57  Skakanje174.68
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
91.35
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Uranos
Samica - mama: Gaia
KWPN
100.0%

Ekscelenca

Hitrost
156.8
Dresura
201.57
201.57
Galop
123.17
Skakanje
174.68
Ta konj ima 28 zvezd odličnosti.

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

tapisclassique3xambassadorPodsedelnica 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3


Konjeniški klub

M784.00 še ni registriran v konjeniškem centru.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije