Evy

Izkušenost : 3142 dni
Splošna uvrstitev : 120.
Zaloga : 13 195 991 ekvus
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Quarter konj Rdečkasto rjava
21:00
Energija
20%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 11896.27

Vzdržljivost
745.2455
1490.49
Hitrost
1194.967
2389.93
Dresura
1380.931
2761.86
Galop
1432.996
2865.99
Kas
376.5175
753.03
Skakanje
817.4765
1634.95
Pasma: Quarter konjStarost: 13 let 2 meseca
Vrsta: Jahalni konjVišina: 160 cm
Spol: samecTeža: 523 kg
Dlaka: Rdečkasto rjava Datum rojstva: 15/06/2025
Proizvajalec: Evy Zaslužek: 11 386 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Jahanje okrog sodov 0234
Cutting 020114
Trail class 0033
Reining 0000
Western pleasure 0110
Genetski potencial Skupaj: 10843.49
Vzdržljivost1229.44  Galop2882.12
Hitrost1979.18  Kas617.03
Dresura2295.17  Skakanje1840.53
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
1229.44
1229.44
Hitrost
1979.18
1979.18
1979.18
Dresura
2295.18
2295.18
2295.18
Galop
2882.12
2882.12
2882.12
Kas
617.038
617.038
Skakanje
1840.53
1840.53
1840.53
Ta konj ima 1027 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +17, hitrost: +17, dresura: +17, galop: +17, kas: +17, preskakovanje: +17

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

sellewestern3xWestern sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

bridewestern3xWestern uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

tapiswestern1xWestern podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

Ime:
Do:
3. december 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationwesternTa konj je specializiran za western jahanje.

Razmnoževanje

Informacije