Nin17

Izkušenost : 2677 dni
Splošna uvrstitev : 387.
Zaloga : 1 684 614 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Francoski kasač Rdečkasto rjava
24:00
Energija
3%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 9802.55

Vzdržljivost
825.807
1651.61
Hitrost
1042.5125
2085.03
Dresura
903.207
1806.41
Galop
265.531
531.06
Kas
1318.084
2636.17
Skakanje
546.1325
1092.27
Pasma: Francoski kasačStarost: 7 let 10 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 169 cm
Spol: samicaTeža: 486 kg
Dlaka: Rdečkasto rjava Datum rojstva: 24/04/2026
Proizvajalec: janlucy Zaslužek: 3 633 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0711
Dirka v kasu 0070
Kros „čez drn in strn“ 0115
Preskakovanje ovir 0231
Dresura 0611
Genetski potencial Skupaj: 8911.91
Vzdržljivost1510.35  Galop490.59
Hitrost1855.04  Kas2349.64
Dresura1686.85  Skakanje1019.44
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
51.04
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: septmers Apolon nad 9200
Samica - mama: histoire Khaleesi nad 7300
Francoski kasač
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
1510.35
1510.35
Hitrost
1855.04
1855.04
1855.04
Dresura
1686.85
1686.85
1686.85
Galop
490.594
490.594
Kas
2349.64
2349.64
2349.64
Skakanje
1019.44
1019.44
Ta kobila ima 834 zvezde odličnosti.

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

clochesZaščitni zvoni

hitrost: +6, dresura: +6, preskakovanje: +6

eperonsOstroge

vzdržljivost: +9, hitrost: +9, dresura: +9, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

longeVrv

dresura: +12, galop: +10, kas: +10

cramponsZakovice

dresura: +12

tapisclassique2xbleublancKlasična podsedelna odeja 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bonnet2xbleublancNaušniki 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bande2xbleuBandaža polo 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bonuscouleurBarva

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2


Konjeniški klub

Zora še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije