torero

Izkušenost : 4570 dni
Splošna uvrstitev : 9.
Zaloga : 13 489 595 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Polnokrvni španski konj Pikasto siva
08:00
Energija
94%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 9911.58

Vzdržljivost
900.345
1800.69
Hitrost
1576.188
3152.38
Dresura
1759.6425
3519.28
Galop
289.3825
578.76
Kas
117.9075
235.81
Skakanje
312.322
624.64
Pasma: Polnokrvni španski konjStarost: 6 let 6 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 164 cm
Spol: kastratTeža: 478 kg
Dlaka: Pikasto siva Datum rojstva: 17/05/2025
Proizvajalec: torero Zaslužek: 354 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Jahanje okrog sodov 0000
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0050
Western pleasure 0020
droite
Genetski potencial Skupaj: 17905.62
Vzdržljivost3380.12  Galop2048.29
Hitrost3740.68  Kas978.65
Dresura4731.51  Skakanje3026.37
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-23.25
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
3380.12
3380.12
3380.12
3380.12
Hitrost
3740.68
3740.68
3740.68
3740.68
Dresura
4731.51
4731.51
4731.51
4731.51
4731.51
Galop
2048.29
2048.29
2048.29
Kas
978.65
978.65
Skakanje
3026.37
3026.37
3026.37
Ta konj ima 1734 zvezde odličnosti.

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

maleSkopljenec

vzdržljivost: +8, hitrost: +8, dresura: +4

sellewestern3xWestern sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

bridewestern3xWestern uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

tapiswestern1xWestern podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bucephaleBukefal

dresura: +3


Konjeniški klub

M 17905 še ni registriran v konjeniškem centru.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationwesternTa konj je specializiran za western jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

M 17905 je skopljen in ne more imeti potomcev.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo