kraljica

Izkušenost : 5161 dan
Splošna uvrstitev : 19.
Zaloga : 21 283 141 ekvus
Zgodovina lastnikov
sakura
23:15
Energija
63%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 4300.00

Vzdržljivost
365
730.00
Hitrost
295
590.00
Dresura
390
780.00
Galop
330
660.00
Kas
395
790.00
Skakanje
375
750.00
Pasma: BožanskiStarost: 2773 leta 8 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 156 cm
Spol: samicaTeža: 430 kg
Dlaka: Božanski Datum rojstva: 28/03/2025
Proizvajalec: kraljica Zaslužek: 641 695 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0495
Dirka v kasu 04513
Kros „čez drn in strn“ 0101
Preskakovanje ovir 0210
Dresura 0330880728
Genetski potencial Skupaj: 4300.00
Vzdržljivost730.00  Galop660.00
Hitrost590.00  Kas790.00
Dresura780.00  Skakanje750.00
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Uranos
Samica - mama: Gaia

Ekscelenca

Vzdržljivost
730
730
Hitrost
590
590
Dresura
780
780
Galop
660
660
Kas
790
790
Skakanje
750
750
Ta kobila ima 376 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +34, hitrost: +34, dresura: +34, galop: +34, kas: +34, preskakovanje: +34

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

falabellaFalabella

dresura: +9, galop: +7, kas: +8

brideclassiqueposeidonPozejdonova uzda

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

selleclassiqueposeidonPozejdonovo sedlo

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

tapisclassiqueposeidonPozejdonova podsedelna odeja

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

bonnetposeidonPozejdonovi naušniki

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

bandeposeidonPozejdonova bandaža polo

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6


Sakura je eden od japonskih konjev.

Vsak dan, ko se prebudi, vam ponudi Omikuji.

Izberite enega in osvojite nagrado izmed:

Sakura ni mogoče prodati.

Njene sposobnosti lahko povečate z uporabo svojih bonov.

Oglejte si seznam vseh, ki imajo v lasti Sakura

Konjeniški klub

Do:
20. november 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Sakura ni mogoče ploditi.
arbreDružinsko drevo