tata123

Izkušenost : 1657 dni
Splošna uvrstitev : 408.
Zaloga : 384 161 ekvus
Zgodovina lastnikov

Kitsune

compagnonkitsune
normal
17:00
Energija
46%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 5546.72

Vzdržljivost
373.4985
747.00
Hitrost
535.9745
1071.95
Dresura
1262.921
2525.84
Galop
174.4705
348.94
Kas
178.182
356.36
Skakanje
248.316
496.63
Pasma: Polnokrvni španski konjStarost: 7 let 8 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 161 cm
Spol: samicaTeža: 499 kg
Dlaka: Pikasto siva Datum rojstva: 11/02/2025
Proizvajalec: tata123 Zaslužek: 2 185 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0001
Dirka v kasu 0010
Kros „čez drn in strn“ 0001
Preskakovanje ovir 0100
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 11121.56
Vzdržljivost2045.34  Galop1118.64
Hitrost2328.23  Kas1184.63
Dresura2720.25  Skakanje1724.46
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-14.17
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
2045.34
2045.34
2045.34
Hitrost
2328.24
2328.24
2328.24
Dresura
2720.25
2720.25
2720.25
Galop
1118.64
1118.64
Kas
1184.63
1184.63
Skakanje
1724.46
1724.46
1724.46
Ta kobila ima 1055 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +17, hitrost: +17, dresura: +17, galop: +17, kas: +17, preskakovanje: +17

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

compagnonkitsuneKitsune

kas: +2

paradeappleJabolko parade

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11


Konjeniški klub

Do:
14. december 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije