RoxyWolf

Izkušenost : 4901 dan
Splošna uvrstitev : 62.
Zaloga : 11 450 197 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Angleški polnokrvni Svetlo siva
22:00
Energija
24%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 21754.68

Vzdržljivost
1229.1685
2458.34
Hitrost
2275.906
4551.81
Dresura
2069.461
4138.92
Galop
2881.308
5762.62
Kas
594.0645
1188.13
Skakanje
1827.434
3654.87
Pasma: Angleški polnokrvniStarost: 3 leta 6 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 165 cm
Spol: samecTeža: 490 kg
Dlaka: Svetlo siva Datum rojstva: 08/12/2024
Proizvajalec: RoxyWolf

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 784.00
Vzdržljivost89.61  Galop206.74
Hitrost163.69  Kas43.12
Dresura148.18  Skakanje132.65
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-50.63
-100 0+100

Ekscelenca

Hitrost
163.7
Dresura
148.18
Galop
206.74
206.74
Skakanje
132.65
Ta konj ima 27 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +34, hitrost: +34, dresura: +34, galop: +34, kas: +34, preskakovanje: +34

curepiedKlin za kopita

dresura: +8


Konjeniški klub

Do:
31. oktober 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije