marcicka

Izkušenost : 1341 dan
Splošna uvrstitev : 56.
Zaloga : 1 407 963 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Camargue Pikasto siva
13:00
Energija
57%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 6.92

Vzdržljivost
1.7305
3.46
Hitrost
0
0.00
Dresura
0
0.00
Galop
1.7305
3.46
Kas
0
0.00
Skakanje
0
0.00
Pasma: CamargueStarost: 16 let 4 meseci
Vrsta: Jahalni konjVišina: 144 cm
Spol: samicaTeža: 413 kg
Dlaka: Pikasto siva Datum rojstva: 12/11/2024
Proizvajalec: marcicka

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

hipnosova odeja

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 1058.25
Vzdržljivost239.48  Galop203.78
Hitrost156.03  Kas116.07
Dresura200.42  Skakanje142.46
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-20.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Camargue *Dream team*
Samica - mama: Camargue marcickas signature
Camargue
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
239.484
239.484
Hitrost
156.03
Dresura
200.42
200.42
Galop
203.781
203.781
Kas
116.072
Skakanje
142.46
Ta kobila ima 49 zvezd odličnosti.

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8


Konjeniški klub

Camargue še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije

Naslednje parjenje 17 let 2 meseca
reproductionOploditve: 8
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo