QUEEN

Izkušenost : 412 dni
Splošna uvrstitev : 261.
Zaloga : 1 211 320 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Francoski kasač Črna
10:00
Energija
67%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 1498.51

Vzdržljivost
112.2785
224.56
Hitrost
137.197
274.39
Dresura
169.3145
338.63
Galop
52.6425
105.28
Kas
173.7055
347.41
Skakanje
104.1185
208.24
Pasma: Francoski kasačStarost: 2 leti
Vrsta: Jahalni konjVišina: 168 cm
Spol: samicaTeža: 381 kg
Dlaka: Črna Datum rojstva: 09/11/2024
Proizvajalec: QUEEN

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 8961.02
Vzdržljivost1512.71  Galop491.37
Hitrost1862.56  Kas2377.36
Dresura1694.72  Skakanje1022.29
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-91.86
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: 20 Cronus
Samica - mama: 20 Aquatic Mαɳιαƈʂ
Francoski kasač
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
1512.71
1512.71
Hitrost
1862.56
1862.56
1862.56
Dresura
1694.72
1694.72
1694.72
Galop
491.379
491.379
Kas
2377.36
2377.36
2377.36
Skakanje
1022.29
1022.29
Ta kobila ima 840 zvezd odličnosti.

Ta kobila nima bonusov.


Konjeniški klub

F 8961.02* še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

pictoalertF 8961.02* bo lahko imel potomce pri 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je stara samo 2 leti!

Informacije