moonshine

Izkušenost : 116 dni
Splošna uvrstitev : 110.
Zaloga : 1 242 705 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Vprežni samorog Percheron Pikasto siva
22:00
Energija
80%
Zdravje
100%
Počutje
98%

Spretnosti

Skupaj: 804.61

Vzdržljivost
103.2975
206.59
Hitrost
109.344
218.69
Dresura
66.2345
132.47
Galop
21.228
42.46
Kas
17.629
35.26
Skakanje
84.57
169.14
Pasma: PercheronStarost: 9 let 10 mesecev
Vrsta: Vprežni samorogVišina: 181 cm
Spol: samecTeža: 878 kg
Dlaka: Pikasto siva Datum rojstva: 19/09/2024
Proizvajalec: moonshine Zaslužek: 637 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0001
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 02712
Preskakovanje ovir 0078
Dresura 0000
droite
Genetski potencial Skupaj: 857.00
Vzdržljivost183.74  Galop110.12
Hitrost195.83  Kas85.70
Dresura122.47  Skakanje159.13
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
59.27
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Uranos
Samica - mama: Gaia
Percheron
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
183.74
Hitrost
195.83
195.83
Dresura
122.47
Galop
110.12
Skakanje
159.14
Ta konj ima 30 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +10, hitrost: +10, dresura: +10, galop: +10, kas: +10, preskakovanje: +10

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

corneSamorog

dresura: +15

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Samorogi so edinstvene živali z rogom na čelu. Ta rog jim prinaša + 15 bonus v dresuri.

Razmnožujejo se na poseben način:

  • oba starša morata biti samoroga iste vrste,
  • na voljo mora biti 1 paritvena seja,
tako obstaja verjetnost 2 proti 5, da dobite žrebe samoroga.

Ko ista kobila samoroga 5-krat skoti žrebea, ne da bi skotila žrebe samoroga, je 6. zajamčeno žrebe samorog.

Če ste parili kobilo samoroga, morate počakati 10 ur v realnem času, preden jo lahko znova parite ali preden lahko oplodite potencialno žrebico.
Vprežni samorogi se lahko v svojem življenju parijo do 3-krat.

Konjeniški klub

Ime:
Do:
10. november 2026
Boks:
boks 2** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma korenček krmna mešanica

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

reproductionOploditve: 0 / 3
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo