eflete

Izkušenost : 353 dni
Splošna uvrstitev : 551.
Zaloga : 645 172 ekvusa
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Akhal-Teke Temno rdečkasto rjava
24:00
Energija
3%
Zdravje
100%
Počutje
83%

Spretnosti

Skupaj: 775.80

Vzdržljivost
113.584
227.17
Hitrost
61.3455
122.69
Dresura
86.978
173.96
Galop
43.0605
86.12
Kas
14.995
29.99
Skakanje
67.9355
135.87
Pasma: Akhal-TekeStarost: 21 let 1 mesec
Vrsta: Jahalni konjVišina: 160 cm
Spol: samecTeža: 462 kg
Dlaka: Temno rdečkasto rjava Datum rojstva: 23/08/2024
Proizvajalec: eflete Zaslužek: 8 905 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0143
Preskakovanje ovir 0101
Dresura 0000
droite
Genetski potencial Skupaj: 666.00
Vzdržljivost175.63  Galop76.12
Hitrost112.69  Kas36.63
Dresura139.06  Skakanje125.87
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Uranos
Samica - mama: Gaia
Akhal-Teke
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
175.63
Hitrost
112.69
Dresura
139.06
Skakanje
125.87
Ta konj ima 17 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +12, hitrost: +12, dresura: +12, galop: +12, kas: +12, preskakovanje: +12

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

selleclassique2xKlasično sedlo 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

Do:
29. oktober 2026
Boks:
boks 2** korito za vodo slama
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

reproductionOploditve: 13
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo