Paix

Izkušenost : 2446 dni
Splošna uvrstitev : 63.
Zaloga : 2 315 056 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Arabec shagya Svetlo siva
09:00
Energija
100%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 2270.41

Vzdržljivost
297.4135
594.83
Hitrost
188.1355
376.27
Dresura
234.933
469.87
Galop
97.5995
195.20
Kas
116.802
233.60
Skakanje
200.3205
400.64
Pasma: Arabec shagya Starost: 4 leta 8 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 161 cm
Spol: samecTeža: 455 kg
Dlaka: Svetlo siva Datum rojstva: 14/06/2024
Proizvajalec: Paix

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

plutonov pergament krezovo premoženje

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 7842.52
Vzdržljivost2054.67  Galop674.26
Hitrost1299.73  Kas806.92
Dresura1623.03  Skakanje1383.91
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-74.50
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: dan شاجيا الحب العربي
Samica - mama: Özgü Paix
Arabec shagya
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
2054.67
2054.67
2054.67
Hitrost
1299.73
1299.73
Dresura
1623.03
1623.03
1623.03
Galop
674.263
674.263
Kas
806.922
806.922
Skakanje
1383.91
1383.91
Ta konj ima 727 zvezd odličnosti.

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8


Konjeniški klub

Özer še ni registriran v konjeniškem centru.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije