borovnica7

Izkušenost : 451 dan
Splošna uvrstitev : 211.
Zaloga : 7 797 258 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Francoski kasač Temno kostanjeva
18:30
Energija
23%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 6721.10

Vzdržljivost
425.948
851.90
Hitrost
928.8955
1857.79
Dresura
683.978
1367.96
Galop
87.1095
174.22
Kas
1176.8845
2353.77
Skakanje
57.7345
115.47
Pasma: Francoski kasačStarost: 7 let 4 meseci
Vrsta: Jahalni konjVišina: 169 cm
Spol: samicaTeža: 472 kg
Dlaka: Temno kostanjeva Datum rojstva: 06/06/2024
Proizvajalec: borovnica7

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 10460.13
Vzdržljivost1771.45  Galop572.40
Hitrost2180.58  Kas2766.30
Dresura1973.27  Skakanje1196.13
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
9.57
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Tokio
Samica - mama: Olivia
Francoski kasač
99.0%
Šetland
1.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
1771.45
1771.45
1771.45
Hitrost
2180.58
2180.58
2180.58
Dresura
1973.27
1973.27
1973.27
Galop
572.402
572.402
Kas
2766.3
2766.3
2766.3
Skakanje
1196.13
1196.13
Ta kobila ima 990 zvezd odličnosti.

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8


Konjeniški klub

Roll še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Naslednje parjenje 8 let
reproductionOploditve: 3
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo