torero

Izkušenost : 4572 dni
Splošna uvrstitev : 9.
Zaloga : 13 745 115 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Polnokrvni španski konj Pikasto siva
11:00
Energija
79%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 10530.63

Vzdržljivost
1078.1175
2156.24
Hitrost
1562.312
3124.62
Dresura
1703.3935
3406.79
Galop
305.811
611.62
Kas
118.1195
236.24
Skakanje
497.5615
995.12
Pasma: Polnokrvni španski konjStarost: 21 let 6 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 165 cm
Spol: kastratTeža: 487 kg
Dlaka: Pikasto siva Datum rojstva: 09/03/2024
Proizvajalec: torero Zaslužek: 1 174 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Jahanje okrog sodov 0000
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0111
Western pleasure 0020
droite
Genetski potencial Skupaj: 14899.78
Vzdržljivost2815.52  Galop1702.92
Hitrost3111.65  Kas814.50
Dresura3935.89  Skakanje2519.30
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
38.63
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
2815.52
2815.52
2815.52
Hitrost
3111.65
3111.65
3111.65
3111.65
Dresura
3935.89
3935.89
3935.89
3935.89
Galop
1702.92
1702.92
1702.92
Kas
814.503
814.503
Skakanje
2519.3
2519.3
2519.3
Ta konj ima 1433 zvezde odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +27, hitrost: +27, dresura: +27, galop: +27, kas: +27, preskakovanje: +27

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

maleSkopljenec

vzdržljivost: +8, hitrost: +8, dresura: +4

sellewestern3xWestern sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

bridewestern3xWestern uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

tapiswestern1xWestern podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bucephaleBukefal

dresura: +3


Konjeniški klub

Do:
15. november 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationwesternTa konj je specializiran za western jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

M 14899.78 je skopljen in ne more imeti potomcev.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo