Klara06

Izkušenost : 175 dni
Splošna uvrstitev : 428.
Zaloga : 4 102 265 ekvusi
Zgodovina lastnikov

Kaeru no Senshi

compagnonkaerunosenshi
normal
20:30
Energija
44%
Zdravje
100%
Počutje
92%

Spretnosti

Skupaj: 17279.46

Vzdržljivost
1683.816
3367.63
Hitrost
1881.323
3762.65
Dresura
2400.256
4800.51
Galop
834.863
1669.73
Kas
334.234
668.47
Skakanje
1505.237
3010.47
Pasma: Polnokrvni španski konjStarost: 36 let
Vrsta: Jahalni konjVišina: 165 cm
Spol: samecTeža: 481 kg
Dlaka: Svetlo siva Datum rojstva: 25/02/2024
Proizvajalec: torero Zaslužek: 9 965 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Jahanje okrog sodov 0001
Cutting 0132
Trail class 0021
Reining 0321
Western pleasure 01376
droite
Genetski potencial Skupaj: 15115.03
Vzdržljivost2854.38  Galop1727.65
Hitrost3156.72  Kas826.10
Dresura3995.28  Skakanje2554.90
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
2854.38
2854.38
2854.38
Hitrost
3156.72
3156.72
3156.72
3156.72
Dresura
3995.28
3995.28
3995.28
3995.28
Galop
1727.65
1727.65
1727.65
Kas
826.101
826.101
Skakanje
2554.9
2554.9
2554.9
Ta konj ima 1454 zvezde odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +8, hitrost: +8, dresura: +8, galop: +8, kas: +8, preskakovanje: +8

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

sellewestern3xWestern sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

bridewestern3xWestern uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

eperonsOstroge

vzdržljivost: +9, hitrost: +9, dresura: +9, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

longeVrv

dresura: +12, galop: +10, kas: +10

tapiswestern1xWestern podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

doublefaceDvostranski medaljon

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

compagnonkaerunosenshiKaeru no Senshi

preskakovanje: +4


Konjeniški klub

Do:
16. november 2026
Boks:
boks 1* slama
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationwesternTa konj je specializiran za western jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

reproductionOploditve: 18
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo