samsung55

Izkušenost : 851 dan
Splošna uvrstitev : 274.
Zaloga : 12 913 501 ekvus
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Francoski kasač Temno rdečkasto rjava
08:00
Energija
94%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 1849.25

Vzdržljivost
178.685
357.37
Hitrost
170.341
340.68
Dresura
187.1975
374.39
Galop
84.054
168.11
Kas
193.6175
387.24
Skakanje
110.73
221.46
Pasma: Francoski kasačStarost: 2 leti
Vrsta: Jahalni konjVišina: 164 cm
Spol: samicaTeža: 397 kg
Dlaka: Temno rdečkasto rjava Datum rojstva: 26/01/2024
Proizvajalec: samsung55

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 9828.04
Vzdržljivost1973.26  Galop825.77
Hitrost1878.47  Kas2142.91
Dresura1903.19  Skakanje1104.43
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-91.43
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
1973.26
1973.26
1973.26
Hitrost
1878.47
1878.47
1878.47
Dresura
1903.19
1903.19
1903.19
Galop
825.779
825.779
Kas
2142.91
2142.91
2142.91
Skakanje
1104.43
1104.43
Ta kobila ima 926 zvezd odličnosti.

Ta kobila nima bonusov.


Konjeniški klub

pol pol še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

pictoalertpol pol bo lahko imel potomce pri 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je stara samo 2 leti!

Informacije