ema00177

Izkušenost : 880 dni
Splošna uvrstitev : 299.
Zaloga : 2 521 337 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Francoski kasač Črna
08:00
Energija
94%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 2558.19

Vzdržljivost
165.8885
331.78
Hitrost
213.0005
426.00
Dresura
344.9555
689.91
Galop
98.474
196.95
Kas
256.7045
513.41
Skakanje
200.07
400.14
Pasma: Francoski kasačStarost: 3 leta
Vrsta: Jahalni konjVišina: 168 cm
Spol: samicaTeža: 487 kg
Dlaka: Črna Datum rojstva: 16/07/2026
Proizvajalec: ema00177

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 9736.10
Vzdržljivost1648.45  Galop532.14
Hitrost2031.12  Kas2572.23
Dresura1841.62  Skakanje1110.53
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-82.80
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
1648.45
1648.45
1648.45
Hitrost
2031.12
2031.12
2031.12
Dresura
1841.62
1841.62
1841.62
Galop
532.143
532.143
Kas
2572.24
2572.24
2572.24
Skakanje
1110.53
1110.53
Ta kobila ima 918 zvezd odličnosti.

clochesZaščitni zvoni

hitrost: +6, dresura: +6, preskakovanje: +6

tapisclassique2xroseKlasična podsedelna odeja 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2


Konjeniški klub

Kayla (9736.10) še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije