Ariela21

Izkušenost : 1850 dni
Splošna uvrstitev : 163.
Zaloga : 10 763 462 ekvusa
Zgodovina lastnikov

Skalni petelin

compagnonpinatacockoftherock
cascade
21:45
Energija
21%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 24949.20

Vzdržljivost
2688.4915
5376.98
Hitrost
1398.0155
2796.03
Dresura
3333.7295
6667.46
Galop
2473.412
4946.82
Kas
1182.936
2365.87
Skakanje
1398.0155
2796.03
Pasma: BožanskiStarost: 521 leto
Vrsta: Jahalni konjVišina: 168 cm
Spol: samicaTeža: 482 kg
Dlaka: Božanski Datum rojstva: 21/04/2023
Proizvajalec: Ariela21 Zaslužek: 33 527 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Jahanje okrog sodov 0836
Cutting 01432
Trail class 025910
Reining 0614
Western pleasure 01244
Genetski potencial Skupaj: 645.00
Vzdržljivost134.68  Galop109.13
Hitrost170.09  Kas35.47
Dresura121.91  Skakanje73.72
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Uranos
Samica - mama: Gaia

Ekscelenca

Vzdržljivost
134.68
Hitrost
170.09
Dresura
121.91
Galop
109.13
Ta kobila ima 16 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +9, hitrost: +9, dresura: +9, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

sellewestern3xWestern sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

bridewestern3xWestern uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

tapiswestern2xblancWestern podsedelna odeja 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bonnet2xbleublancNaušniki 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bande2xbleuBandaža polo 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

compagnonpinatacockoftherockSkalni petelin

galop: +3


Kaskada je eden od vodnih konjev.

Kaskada je božanska kobila, ki lahko zamenja svoje spretnosti.

Njene spretnosti se vsak dan spremenijo. En dan je odlična v galopu, naslednji dan ima odlično vzdržljivost ...

Razmnožuje se lahko enkrat s Snežinkom, da povrže edinstveno žrebe: Gejzira.

Prvi dan v mesecu, ko se stran posodobi, bo eden izmed igralcev, ki so se prijavili vsaj 20 dni v prejšnjem mesecu, prejel Kaskado.

Kaskada ni mogoče prodati.

Oglejte si seznam vseh, ki imajo v lasti Kaskada

Konjeniški klub

Ime:
Do:
21. november 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo lan

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationwesternTa kobila je specializirana za western jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Kaskada ni mogoče ploditi.
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo