HuntedShadows

Izkušenost : 1592 dni
Splošna uvrstitev : 6.
Zaloga : 4 411 326 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Hanoveranec Svetlo siva
08:30
Energija
100%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 3150.65

Vzdržljivost
181.6905
363.38
Hitrost
298.2135
596.43
Dresura
328.275
656.55
Galop
266.005
532.01
Kas
86.1955
172.39
Skakanje
414.945
829.89
Pasma: HanoveranecStarost: 2 meseca
Vrsta: Jahalni konjVišina: 105 cm
Spol: samecTeža: 116 kg
Dlaka: Svetlo siva Datum rojstva: 25/12/2022
Proizvajalec: HuntedShadows

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 10470.75
Vzdržljivost1207.65  Galop1768.06
Hitrost1982.14  Kas572.91
Dresura2181.94  Skakanje2758.03
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-99.83
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
1207.65
1207.65
Hitrost
1982.14
1982.14
1982.14
Dresura
2181.95
2181.95
2181.95
Galop
1768.06
1768.06
1768.06
Kas
572.917
572.917
Skakanje
2758.03
2758.03
2758.03
Ta konj ima 990 zvezd odličnosti.

Ta konj nima bonusov.


Konjeniški klub

Samorog za jezdenje Pikasto siva
Fail je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi z mamo, zato ga ni treba nastaniti v konjeniškem centru.

Trening

pictoalertFail bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je star samo 2 meseca!

Razmnoževanje

pictoalertFail se bo lahko paril pri starosti: 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je star samo 2 meseca!

Informacije