HuntedShadows

Izkušenost : 1592 dni
Splošna uvrstitev : 6.
Zaloga : 4 399 026 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Hanoveranec Temno rdečkasto rjava
08:30
Energija
100%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 2036.33

Vzdržljivost
117.64
235.28
Hitrost
192.3795
384.76
Dresura
212.233
424.47
Galop
171.8005
343.60
Kas
55.75
111.50
Skakanje
268.364
536.73
Pasma: HanoveranecStarost: 2 meseca
Vrsta: Jahalni konjVišina: 109 cm
Spol: samicaTeža: 120 kg
Dlaka: Temno rdečkasto rjava Datum rojstva: 28/11/2022
Proizvajalec: HuntedShadows

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 10326.24
Vzdržljivost1193.09  Galop1742.40
Hitrost1951.11  Kas565.41
Dresura2152.46  Skakanje2721.75
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-99.83
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
1193.1
1193.1
Hitrost
1951.11
1951.11
1951.11
Dresura
2152.46
2152.46
2152.46
Galop
1742.4
1742.4
1742.4
Kas
565.415
565.415
Skakanje
2721.75
2721.75
2721.75
Ta kobila ima 977 zvezd odličnosti.

Ta kobila nima bonusov.


Konjeniški klub

Samorog za jezdenje Temno rdečkasto rjava
Fail je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi s svojo materjo. Zato ga ni treba namestiti v konjeniški center.

Trening

pictoalertFail bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je stara samo 2 meseca!

Razmnoževanje

pictoalertFail bo lahko imel potomce pri 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je stara samo 2 meseca!

Informacije