poly

Izkušenost : 5043 dni
Splošna uvrstitev : 33.
Zaloga : 76 142 226 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Akhal-Teke Laneno temno kostanjeva
23:45
Energija
34%
Zdravje
100%
Počutje
91%

Spretnosti

Skupaj: 3087.48

Vzdržljivost
398.3735
796.75
Hitrost
252.386
504.77
Dresura
381.2935
762.59
Galop
170.5925
341.19
Kas
59.2035
118.41
Skakanje
281.889
563.78
Pasma: Akhal-TekeStarost: 3 leta 2 meseca
Vrsta: Jahalni konjVišina: 165 cm
Spol: samecTeža: 482 kg
Dlaka: Laneno temno kostanjeva Datum rojstva: 12/06/2022
Proizvajalec: poly Zaslužek: 221 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0007
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0003
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 10932.84
Vzdržljivost2908.26  Galop1245.38
Hitrost1842.50  Kas598.61
Dresura2280.19  Skakanje2057.89
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-81.26
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
2908.26
2908.26
2908.26
Hitrost
1842.5
1842.5
1842.5
Dresura
2280.19
2280.19
2280.19
Galop
1245.38
1245.38
Kas
598.619
598.619
Skakanje
2057.89
2057.89
2057.89
Ta konj ima 1036 zvezd odličnosti.

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

falabellaFalabella

vzdržljivost: +9, dresura: +8, preskakovanje: +7

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

AKHAL- še ni registriran v konjeniškem centru.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije