opip

Izkušenost : 1523 dni
Splošna uvrstitev : 53.
Zaloga : 94 312 ekvusa
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Gypsy Vanner Črna tobiano
11:00
Energija
73%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 11801.82

Vzdržljivost
1552.457
3104.91
Hitrost
521.97
1043.94
Dresura
1273.992
2547.98
Galop
972.645
1945.29
Kas
456.037
912.07
Skakanje
1123.81
2247.62
Pasma: Gypsy VannerStarost: 11 let 2 meseca
Vrsta: Jahalni konjVišina: 158 cm
Spol: samecTeža: 485 kg
Dlaka: Črna tobiano Datum rojstva: 26/05/2022
Proizvajalec: opip Zaslužek: 3 026 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Jahanje okrog sodov 012111
Cutting 0000
Trail class 0014
Reining 0000
Western pleasure 01753
Genetski potencial Skupaj: 9833.63
Vzdržljivost2594.07  Galop1620.30
Hitrost865.66  Kas755.83
Dresura2124.31  Skakanje1873.45
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Blisk 9811.76 Rising Powerஜ
Samica - mama: environnements Liria 9811.69 Rising Powerஜ
Gypsy Vanner
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
2594.07
2594.07
2594.07
Hitrost
865.66
865.66
Dresura
2124.31
2124.31
2124.31
Galop
1620.3
1620.3
1620.3
Kas
755.839
755.839
Skakanje
1873.45
1873.45
1873.45
Ta konj ima 927 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +14, hitrost: +14, dresura: +14, galop: +14, kas: +14, preskakovanje: +14

sellewestern3xWestern sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

bridewestern3xWestern uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

tapiswestern2xnoirroseWestern podsedelna odeja 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bonnet2xnoirroseNaušniki 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bande2xroseBandaža polo 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bonuscouleurBarva

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2


Konjeniški klub

Do:
16. november 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationwesternTa konj je specializiran za western jahanje.

Razmnoževanje

Informacije