opip

Izkušenost : 1523 dni
Splošna uvrstitev : 53.
Zaloga : 94 312 ekvusa
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Gypsy Vanner Črna
11:00
Energija
83%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 11454.16

Vzdržljivost
1507.757
3015.51
Hitrost
507.46
1014.92
Dresura
1235.317
2470.63
Galop
943.095
1886.19
Kas
443.3645
886.73
Skakanje
1090.085
2180.17
Pasma: Gypsy VannerStarost: 12 let
Vrsta: Jahalni konjVišina: 159 cm
Spol: samecTeža: 496 kg
Dlaka: Črna Datum rojstva: 13/03/2022
Proizvajalec: opip Zaslužek: 3 791 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Jahanje okrog sodov 010122
Cutting 0000
Trail class 02196
Reining 0000
Western pleasure 02160
Genetski potencial Skupaj: 9442.22
Vzdržljivost2489.92  Galop1554.42
Hitrost832.65  Kas726.43
Dresura2039.42  Skakanje1799.37
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Blisk 9421.58 Rising Powerஜ
Samica - mama: community Liria 9422.32 Rising Powerஜ
Gypsy Vanner
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
2489.93
2489.93
2489.93
Hitrost
832.651
832.651
Dresura
2039.42
2039.42
2039.42
Galop
1554.42
1554.42
Kas
726.432
726.432
Skakanje
1799.37
1799.37
1799.37
Ta konj ima 886 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +14, hitrost: +14, dresura: +14, galop: +14, kas: +14, preskakovanje: +14

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

sellewestern3xWestern sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

bridewestern3xWestern uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

tapiswestern1xWestern podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

Do:
16. november 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationwesternTa konj je specializiran za western jahanje.

Razmnoževanje

Informacije