ema00177

Izkušenost : 880 dni
Splošna uvrstitev : 299.
Zaloga : 2 521 337 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Francoski kasač Češnjevo rdečkasto rjava
21:30
Energija
21%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 6418.02

Vzdržljivost
639.4495
1278.90
Hitrost
833.5605
1667.12
Dresura
678.96
1357.92
Galop
151.08
302.16
Kas
698.358
1396.72
Skakanje
207.5995
415.20
Pasma: Francoski kasačStarost: 8 let
Vrsta: Jahalni konjVišina: 170 cm
Spol: samecTeža: 477 kg
Dlaka: Češnjevo rdečkasto rjava Datum rojstva: 30/12/2021
Proizvajalec: ema00177 Zaslužek: 1 458 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 05114
Dirka v kasu 0467
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 8842.32
Vzdržljivost1496.43  Galop485.53
Hitrost1848.66  Kas2330.98
Dresura1671.24  Skakanje1009.47
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
10.81
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
1496.43
1496.43
Hitrost
1848.66
1848.66
1848.66
Dresura
1671.24
1671.24
1671.24
Galop
485.532
485.532
Kas
2330.99
2330.99
2330.99
Skakanje
1009.47
1009.47
Ta konj ima 827 zvezd odličnosti.

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

Kenma (8842.32) še ni registriran v konjeniškem centru.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije