LUKE

Izkušenost : 3542 dni
Splošna uvrstitev : 20.
Zaloga : 7 901 149 ekvusi
Zgodovina lastnikov
hanafuda
12:30
Energija
91%
Zdravje
15%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 9130.00

Vzdržljivost
795
1590.00
Hitrost
650
1300.00
Dresura
765
1530.00
Galop
810
1620.00
Kas
800
1600.00
Skakanje
745
1490.00
Pasma: BožanskiStarost: 2864 leta 10 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 151 cm
Spol: samicaTeža: 433 kg
Dlaka: Božanski Datum rojstva: 30/12/2021
Proizvajalec: LUKE Zaslužek: 25 827 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0343
Dirka v kasu 05612
Kros „čez drn in strn“ 072232
Preskakovanje ovir 04813
Dresura 0100
Genetski potencial Skupaj: 9130.00
Vzdržljivost1590.00  Galop1620.00
Hitrost1300.00  Kas1600.00
Dresura1530.00  Skakanje1490.00
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Uranos
Samica - mama: Gaia

Ekscelenca

Vzdržljivost
1590
1590
1590
Hitrost
1300
1300
Dresura
1530
1530
Galop
1620
1620
1620
Kas
1600
1600
1600
Skakanje
1490
1490
Ta kobila ima 859 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +15, hitrost: +15, dresura: +15, galop: +15, kas: +15, preskakovanje: +15

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Hanafuda je eden od japonskih konjev.

Vsak dan, ko se prebudi, vam ponudi Omikuji.

Izberite enega in osvojite nagrado izmed:

Hanafuda ni mogoče prodati.

Njene sposobnosti lahko povečate z uporabo svojih bonov.

Oglejte si seznam vseh, ki imajo v lasti Hanafuda

Konjeniški klub

Ime:
Do:
20. november 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica western sedlo 3*** western uzda 3*** western podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Hanafuda ni mogoče ploditi.
arbreDružinsko drevo