opip

Izkušenost : 1505 dni
Splošna uvrstitev : 52.
Zaloga : 35 368 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Gypsy Vanner Rdečkasto rjava
08:00
Energija
94%
Zdravje
100%
Počutje
92%

Spretnosti

Skupaj: 8619.29

Vzdržljivost
1138.98
2277.96
Hitrost
399.046
798.09
Dresura
982.5455
1965.09
Galop
624.705
1249.41
Kas
352.2005
704.40
Skakanje
812.1675
1624.34
Pasma: Gypsy VannerStarost: 19 let 10 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 159 cm
Spol: samicaTeža: 477 kg
Dlaka: Rdečkasto rjava Datum rojstva: 31/07/2021
Proizvajalec: opip Zaslužek: 1 179 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 03610
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 7479.36
Vzdržljivost1971.16  Galop1235.45
Hitrost655.58  Kas578.06
Dresura1608.75  Skakanje1430.35
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
57.63
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Blisk 7494.72 Rising Powerஜ
Samica - mama: Liria 7418.67 Rising Powerஜ
Gypsy Vanner
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
1971.16
1971.16
1971.16
Hitrost
655.587
655.587
Dresura
1608.75
1608.75
1608.75
Galop
1235.45
1235.45
Kas
578.064
578.064
Skakanje
1430.35
1430.35
Ta kobila ima 691 zvezdo odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +15, hitrost: +15, dresura: +15, galop: +15, kas: +15, preskakovanje: +15

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

Do:
8. november 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Brejost

chevalOd: 2 meseca
maleSamec - oče: East 2201.10 Rising Powerஜ

Informacije

reproductionOploditve: 1
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo